Blog o přírodě , pravěku všeho co se toho týká.
- Utahraptor Stephen (Utylike)

Leden 2017

Konec

17. ledna 2017 v 20:06 | Dinohol/Dodoraptor/Utahraptor-Stephen/Utylike |  Ostatní...
Bylo by bláhové myslet si, že po téměř třech rocích s nulovou aktivitou bude tento blog nadále fungovat.
Toto je opravdu poslední příspěvek na blog. Drtivou pravdou je, že nemám dost času na správu blogu, což jsem si dříve buď neuvědomoval, nebo si to nechtěl připustit.
Dle mého zlatá doba českých dinosauřích blogů skončila, nechtěli jsme to vidět, ale skončila již před lety. Bývali časy, kdy jsem měl uložených kolem 30 až 40 odkazů na různé blogy a každý z nich jsem dennodenně kontroloval, kvůli novým příspěvkům. Nicméně dnes, ač je to smutné jich zbylo možná pět. Chovám respekt k těm, kteří toto pomyslné velké vymírání přežili a do dnešního dne stále vydávají nový obsah. Snad největší pochvalu by tak ode mne dostal HASS, který svůj blog vede svědomitě se skoro každodenní aktivitou již téměř devět let. Nemohu však nic upřít ani těm, jež se to nepovedlo, neboť jsem sám jedním z nich. Osobně bych pak ještě poděkoval Deinonychovi, neboť je to nejstarší dinosuří blog u nás, o kterém vím a spoustu z nás, mne nevyjímaje přivedl k nápadu založít blog. Bohužel i Deinonych sám tuto katastrofu nepřežil a před dvěma roky udělal to, co já nedokázal a ukončil aktivitu.
Mnozí z nás se však posunuli kupředu a nyní dělají jiné věci a myslím že mluvím za nás za všechny, když řeknu, že nás tato zkušenost navždy ovlivnila a obohatila.
A proto, i když je mi to líto, s plnou platností nadobro uzavírám činnost tohoto blogu. Budu jej pokudmožno udržovat, aby nedošlo k jeho smazání, ale nebudu již nic nového vydávat.

Mějte hezký zbytek života...